O nas

We design stability for your business’

Stabilne otoczenie prawne to podstawa rozwoju. Tworzymy je dla Ciebie.

O nas

Doświadczeni eksperci prawni

J. Dauman Legal łączy ekspertów prawnych,
którzy działają na styku jurysdykcji
brytyjskiej oraz polskiej.
To pozwala tworzyć unikalne rozwiązania prawne wspierające rozwój firm. Zespół kancelarii posiada bogate doświadczenie i umiejętności w zakresie współpracy ze spółkami publicznymi, podmiotami z branż regulowanych, spółkami Skarbu Państwa oraz podmiotami operującymi na rynkach międzynarodowych, w szczególności na terenie Wielkiej Brytanii.
onas_zdjecie_1
onas2

Tworzymy stabilne
otoczenie prawne
dla firm

J.Dauman Legal specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw o międzynarodowym profilu.
Eksperci kancelarii usuwają zagrożenia prawne z otoczenia firm tak, aby mogły się one w pełni skupić na realizacji swoich celów. Zakres usług kancelarii obejmuje: bieżące doradztwo korporacyjne, inwestycje, rynki kapitałowe, compliance i HR.

Siła partnerstwa

J. Dauman Legal jest partnerem Grupy J. Dauman, międzynarodowego hubu biznesowego z siedzibą w Londynie
Ponad 75-letniej historii. Grupa skupia podmioty świadczące usługi doradztwa w zakresie logistyki, księgowości i finansów oraz ekspansji międzynarodowej. W ramach partnerstwa klienci J.Dauman Legal mogą skorzystać z unikalnej sieci kontaktów oraz biblioteki wiedzy, którą posiada Grupa J. Dauman.
onas3

Nasze cele

Naszym celem jest kształtowanie świata

Tworzymy zmianę
Środowisko biznesowe podlega nieustannym zmianom. Celem naszej pracy jest ich przewidywanie w taki sposób, by tworzyć realną wartość dla naszych klientów.
Łączymy ludzi oraz biznes
Prawo jest kluczowym narzędziem wspierającym rozwój, jednak biznes to przede wszystkim ludzie. Wierzymy, że są sytuacje, kiedy najlepszą poradą jest połączenie ze sobą właściwych osób.
Jesteśmy dostępni
Jesteśmy przekonani, że aby świadczyć najwyższej jakości usługi, konieczne jest zbudowanie relacji opartej na zaufaniu. W codziennej pracy stawiamy na transparentność, dedykowaną obsługę oraz zwięzły, przystępny język, którym się posługujemy.

Nasze wartości

Globalna perspektywa
Znajomość lokalnych rynków pozwala przenosić najlepsze praktyki ponad granicami. Wykorzystujemy nasze brytyjskie doświadczenie, by pokazywać Państwu unikalne rozwiązania i zwiększać szanse rozwoju.
Potrzeba rozwoju
Naszych ekspertów wyróżnia ciągłe dążenie do poszerzenia wiedzy oraz czułość na zmiany, które wpływają na nasz świat. Dzięki temu mogą przewidywać potrzeby klientów tak, aby niezbędne dla rozwoju biznesu rozwiązania były zawsze dostępne – i gotowe do natychmiastowej implementacji.
Szacunek
Będący podstawą wszystkich naszych relacji z drugim człowiekiem. Ludzie i połączenia między nimi - to prawdziwe serce każdego biznesu.

W świecie pełnym wyzwań wartości stanowią kompas dla naszych działań

We design stability
for your business’ growth