News

J.Dauman po raz drugi wspiera Poland Business Run w Krakowie!

IMG_7811

J.Dauman po raz drugi wspiera Poland Business Run w Krakowie!

Współpraca pomiędzy światem biznesu, a działaniami charytatywnymi stanowi nieodzowny element budowania społecznej odpowiedzialności korporacyjnej. J.Dauman już po raz drugi dołącza do grona uczestników Poland Business Run 2023, pokazując że zaangażowanie w inicjatywy charytatywne stanowi integralną część naszych wartości i działań. Wydarzenie, które odbyło się 3 września na krakowskich Błoniach nie tylko propaguje aktywność fizyczną wśród współpracowników, ale przede wszystkim służy szczytnemu celowi – wsparciu potrzebujących.

Udział w Poland Business Run to dla nas coś więcej niż tylko bieg mówi Beata Harnik z J.Dauman Poland – To symboliczna podróż, w której nasi współpracownicy oraz partnerzy biznesowi łączą siły, by wspólnie działać na rzecz innych. Bieg w sztafecie to doskonała okazja, by poczuć dynamikę zespołowego wysiłku. Przebiegając swoją część dystansu doświadcza się, że każdy krok przyczynia się do wspólnego celu. To piękne uczucie obcowania z prawdziwym duchem jedności i pomocy.

W podobnym tonie wypowiada się Grażyna Jaworska z J.Dauman Logistics – Być częścią Poland Business Run to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale także do niesamowitego poczucia wspólnoty. Patrzeć, jak nasze koleżanki i koledzy oraz inni uczestnicy przekraczają granice swoich możliwości, by wesprzeć innych, to coś naprawdę inspirującego. Każdy etap biegu to metafora naszej wspólnej drogi ku celowi. Cieszę się, że mogę wziąć udział w takiej inicjatywie, która łączy świat biznesu z wartościami społecznymi.

Fundusze zebrane podczas Poland Business Run mają ogromny wpływ na działalność organizacji charytatywnych. Dzięki tym środkom możliwe staje się finansowanie projektów dedykowanych osobom niepełnosprawnym np. zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego. Każdy krok uczestników biegu przekłada się na realne wsparcie dla tych, którzy go najbardziej potrzebują.

To już mój kolejny udział w tym biegu i jestem bardzo wdzięczna, że mogę tu być. Uważam, że takie integracje scalają zespół oraz budują w nas poczucie odpowiedzialnościmówi Anna Ważyńska z J.Dauman Poland.

Udział Grupy J.Dauman w Poland Business Run 2023 po raz kolejny dowodzi, że zaangażowanie w cele charytatywne stanowi fundamentalną część ich wartości i działań. Wspólnie z innymi przedsiębiorstwami  tworzymy społeczność, która przyczynia się do pozytywnych zmian w życiu wielu osób. Poprzez tę inicjatywę J.Dauman łączy wartości biznesowe z misją społeczną, stanowiąc inspirację w dążeniu do tworzenia lepszej przyszłości.