Webinary

J.Dauman Legal na Kongresie Krakowskich Przedsiębiorców!

zdjęcie główne

J.Dauman Legal na Kongresie Krakowskich Przedsiębiorców!

Miło nam poinformować, że J. Dauman Legal będzie obecny w roli eksperta na Kongresie Krakowskich Przedsiębiorców, który odbędzie się już 2 marca. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko otworzy nowe horyzonty biznesowe, ale także umożliwi poszerzenie wiedzy oraz nawiązanie cennych kontaktów w świecie przedsiębiorczości.

Z dumą ogłaszamy udział naszych przedstawicieli w dwóch panelach dyskusyjnych: J.DAUMAN LEGAL reprezentować będą:

🌟 Mec. Konrad Kąkol poprowadzi panel na temat „Startupy z Polski na rynkach zagranicznych – perspektywy i dobre wzorce”. Podczas tej fascynującej dyskusji będziemy zgłębiać kluczowe kwestie związane z internacjonalizacją polskich startupów oraz dzielić się cennymi wskazówkami dotyczącymi osiągania sukcesu na rynkach zagranicznych.

🌟 Mec. Łukasz Pawełek weźmie udział w panelu „Sukcesja firm rodzinnych”, gdzie będziemy eksplorować tematykę sukcesji w firmach rodzinnych. Podzielimy się najlepszymi praktykami i międzynarodowymi doświadczeniami w tym obszarze, przynosząc wartość i inspirację wszystkim uczestnikom.

To wyjątkowa okazja, aby posłuchać doświadczonych ekspertów, wziąć udział w inspirujących dyskusjach oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe.

W celu poznania szczegółów zapraszamy na stronę:

https://kongreskp.pl