Artykuł

Grupa J. Dauman oficjalnym partnerem InvestCamp 7.0

artykul 5

Grupa J. Dauman oficjalnym partnerem InvestCamp 7.0

Grupa J. Dauman została oficjalnym partnerem 7. edycji Invest Camp – corocznego spotkania przedsiębiorców oraz ekspertów z dziedziny finansów, inwestycji i przedsiębiorczości. Podczas trzydniowego wydarzenia, które tradycyjnie odbędzie się w Manchesterze, eksperci Grupy opowiedzą m.in. o tym „Jak prowadzić biznes po Brexicie”

Invest Camp to trzydniowe wydarzenie gromadzące przedsiębiorców i ekspertów z dziedziny finansów, inwestycji i przedsiębiorczości z Polski i Wielkiej Brytanii. Jego główną siłą jest unikalna formuła łącząca klasyczne elementów warsztatów i dyskusji z mniej formalnymi formatami, co tworzy unikalną przestrzeń do wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk.

Grupa J.Dauman z radością objęła rolę oficjalnego partnera 7. edycji Invest Camp’u, konferencji dla przedstawicieli świata biznesu, która odbędzie się w dniach 23-25 czerwca w Manchesterze.

Podczas wydarzenia eksperci Grupy: Piotr Kubalka (J.Dauman Group), Grażyna Jaworska (J.Dauman Logistics) i Łukasz Pawełek (J.Dauman Legal) poprowadzą dwa warsztaty: „Jak wykorzystać Polskę w moim biznesie” oraz „Jak prowadzić biznes po Brexicie”.

Udział w InvestCamp jest świetną okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności, a także do promocji oferty rozwiązań biznesowych. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia.

Szczegóły i zapisy na stronie: https://investcamp.co.uk/